03 MART 2024 PAZAR GÜNÜ YAPILACAK “MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ ASKERİ ÖĞRENCİ ADAY BELİRLEME SINAVI” İÇİN TÜM HAZIRLIKLARINI TAMAMLAMIŞTIR

Sayı:2024/08

DUYURU

EGO Genel Müdürlüğü, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 03 Mart 2024 Pazar günü yapılacak “Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı” için tüm hazırlıklarını tamamlamıştır.

Sınava katılacak vatandaşlarımızın sınav yerlerine ulaşımlarında herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için Genel Müdürlüğümüzce, mevcut hafta sonu çalışma programımıza ilave olarak 20 otobüs hattında, 39 adet ek servis planlaması yapılmıştır (EK-Tablo).

Toplu taşıma hizmetlerimizde Kuruluşumuz saha denetim sorumluları, Otobüs Filo Takip ve Raylı Sistem Kontrol Merkezlerince anlık olarak yapılacak gözetimlerde yolcu yoğunluğuna göre, vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için derhal ilave otobüs servisleri verilecektir.

Sınava katılacak vatandaşlarımıza başarılar dileriz.

EK-Tablo: 03 Mart 2023 Pazar Günü Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı Nedeniyle Verilecek İlave Otobüs Servisleri

Yayın Tarihi: 29.02.2024
Okunma Sayısı: 2228