23 TEMMUZ 2023 PAZAR GÜNÜ YAPILACAK “KPSS GENEL YETENEK, GENEL KÜLTÜR VE EĞİTİM BİLİMLERİ SINAVLARI” İÇİN TÜM HAZIRLIKLARINI TAMAMLAMIŞTIR

Sayı:2023/48

DUYURU

EGO Genel Müdürlüğü, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 23 Temmuz 2023 Pazar günü yapılacak “KPSS Genel Yetenek, Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri Sınavları” için tüm hazırlıklarını tamamlamıştır.

Sınava katılacak vatandaşlarımızın sınav yerlerine ulaşımlarında herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için Genel Müdürlüğümüzce, mevcut hafta sonu çalışma programımıza ilave olarak 14 otobüs hattında, 33 adet ek servis planlaması yapılmıştır (EK).

Toplu taşıma hizmetlerimizde Kuruluşumuz saha denetim sorumluları, Otobüs Filo Takip ve Raylı Sistem Kontrol Merkezlerince anlık olarak yapılacak gözetimlerde yolcu yoğunluğuna göre, vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için derhal ilave otobüs ve tren servisleri verilecektir.

Sınava katılacak vatandaşlarımıza başarılar dileriz.

EK: 23.07.2023 Pazar günü yapılacak KPSS Genel Yetenek, Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri Sınavları nedeniyle verilecek ilave otobüs servis programı

Yayın Tarihi: 21.07.2023
Okunma Sayısı: 3768