29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'MIZDA EGO OTOBÜS, METRO VE ANKARAY ÜCRETSİZ

Sayı:2021/92

DUYURU

EGO Genel Müdürlüğü toplu taşıma araçları ile (EGO Otobüsleri, Metro ve ANKARAY) “Cumhuriyet Bayramı”mızın 98. yılı olan  29 Ekim 2021 Cuma günü vatandaşlarımıza ücretsiz olarak hizmet verilecektir.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisince alınan “İlk Mahalli İdare seçimlerine kadar dini ve milli bayram günlerinde saat 06.00’dan başlayarak gece saat 24.00’e kadar EGO Genel Müdürlüğüne ait otobüs, raylı sistemler ve teleferik ile verilen toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlandırılması …” kararı gereği vatandaşlarımız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda EGO Genel Müdürlüğünce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinden, ücretsiz faydalanabileceklerdir.

342 güzergâhta hizmet vermeye devam eden EGO otobüslerinin hareket saatleri ve güzergâhlarına, EGO CEP’TE mobil uygulamasından ve Kuruluşumuz internet sitesinde (www.ego.gov.tr) bulunan “Şehir İçi Ulaşım/Web Bilgi Sistemi” bölümünden ulaşılabilir.

Milli Mücadelenin zaferle sonuçlanmasıyla Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza dek yaşatacağımız inancıyla… Cumhuriyet Bayramı’mızın 98. yılı kutlu olsun.

Saygılarımızla.

Yayın Tarihi: 28.10.2021
Okunma Sayısı: 10936