EGO OTOBÜSLERİNİN KOLTUK DÖŞEMELERİNİ SİZ SEÇİN

SEVGİLİ BAŞKENTLİLER EGO OTOBÜSLERİ'NDE KOLTUK DÖŞEMELERİ SİZCE NASIL OLSUN?

Vatandaşların daha güvenli ve rahat ortamda yolculuk yapmalarını sağlamak amacıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma hizmeti veren EGO Genel Müdürlüğüne ait 610 adet  2009-2010 ve 2011 model solo araçlarda koltuk, sırtlık ve oturak kumaşlarının, fazla aşınma ve yıpranmadan dolayı değişiminin gerçekleşmesi planlanmaktadır.

 Vatandaşlarımızın, daha sağlam, rahat ve ergonomik bir şekilde seyahat edebilmeleri adına yeni kumaş döşemeleri hakkındaki fikirleri bizim için değerli…

A B C

Sevgili Başkentliler EGO Otobüsleri'nde Koltuk Döşemeleri Sizce Nasıl Olmalı?

Ankara Büyükşehir Belediyesi katılımcı yönetim anlayışını sürdürüyor. EGO Genel Müdürlüğü vatandaşların daha sağlam, rahat ve ergonomik bir şekilde seyahat edebilmeleri için EGO otobüslerinin koltuk döşemelerini yenileyecek. Büyükşehir Belediyesi, koltukların kumaş tasarımının seçimini anket düzenleyerek Başkentlilere soruyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın tüm Türkiye'ye örnek olan katılımcı ve şeffaf belediyecilik uygulamaları her geçen gün artarak devam ediyor.

Ortak akıl ilkesiyle yeni uygulamalar konusunda Başkentlilerin tercihine önem veren Büyükşehir Belediyesi sık sık anketler düzenleyerek vatandaşların görüşlerini soruyor. Solo otobüslerde eskiyen ya da ekonomik ömrünü tamamlayan koltuk kılıflarını yenilemek için harekete geçen EGO Genel Müdürlüğü, düzenlediği anketle kumaş tasarımı için Başkentlilerin fikrini alıyor.

KATILIMCI BELEDİYECİLİK

Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğüne ait 610 adet 2009, 2010 ve 2011 model solo otobüsteki 18 bin 910 koltuk kılıfının fazla aşınma ve yıpranmadan dolayı 3 ay içinde değiştirilmesi planlanıyor.

Kent yönetiminde katılımcılık ilkesiyle ve demokratik anlayışla hareket eden Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara EGO otobüslerindeki koltuk döşemelerinin hangi tasarımda olmasını istediklerini soran bir anket düzenledi.

ÜÇ SEÇENEKLİ ANKET

Solo otobüslerde koltuk döşemelerinin yeni tasarımını belirlemek için düzenlenen ankete katılmak isteyen Başkentliler; Başkent Mobil uygulaması, EGO Genel Müdürlüğü ve Ankara Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sayfaları üzerinden beğendikleri koltuk kılıfı tasarımına oy verebilecek.

Yayın Tarihi: 26.07.2020
Okunma Sayısı: 23029