EGO GENEL MÜDÜRÜ NİHAT ALKAŞ, ÖZEL TOPLU TAŞIMA KOOPERATİFİ YETKİLİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

EGO GENEL MÜDÜRÜ NİHAT ALKAŞ, ÖZEL TOPLU TAŞIMA KOOPERATİFİ YETKİLİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

EGO Genel Müdürü Nihat ALKAŞ, Genel Müdür Yardımcısı Fatih ERYILMAZ ile birlikte ilçelerden gelen Özel Toplu Taşıma kooperatifi yetkilileriyle bir araya geldi. ALKAŞ, toplantıda yaptığı konuşmada, “Bizim en önemli görevimiz, Ankara halkının en uygun koşullarda, en konforlu, en kısa sürede, en ekonomik ve sürdürülebilir ulaşımını sağlamaktır” dedi.

Çağrı merkezi ve diğer iletişim kanallarından Kuruma gelen istek ve şikâyetlerin büyük çoğunluğunun ulaşım kaynaklı olduğunu belirten ALKAŞ, Özel Toplu Taşıma yetkililerinden servis saatlerine riayet etmelerini, trafik kurallarına uymalarını ve özellikle sürücülerin vatandaşa kaba davranmamasını istedi.

Bütün paydaşlarla sık sık bir araya gelerek ve uzlaşarak sorunları çözmek istediklerini söyleyen ALKAŞ, toplu taşımada en uygun modeli de yine birlikte bulacaklarını belirtti. Çözüm odaklı ve karşılıklı fikir alışverişinin benimsedikleri sosyal belediyecilik anlayışında önemli olduğuna değinen ALKAŞ, en iyiyi, en doğruyu, en güzeli yine bu anlayışla, birlikte bulacaklarını sözlerine ekledi.

Özel Toplu Taşıma kooperatifi yetkililerinin taleplerinin dinlenildiği toplantıya Otobüs İşletme Dairesi Başkanı Mustafa Geyikçi de katıldı.

Yayın Tarihi: 30.11.2019
Okunma Sayısı: 10547