BAŞKAN YAVAŞ BİR SÖZÜNÜ DAHA TUTTU. 112 ULUS-ANKARA ŞEHİR HASTANESİ (EKSPRES) OTOBÜS HATTI SEFERLERİNE BAŞLIYOR

BAŞKAN YAVAŞ BİR SÖZÜNÜ DAHA TUTTU. 112 ULUS-ANKARA ŞEHİR HASTANESİ (EKSPRES) OTOBÜS HATTI SEFERLERİNE BAŞLIYOR

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ, SEÇİM DÖNEMİNDE BİLKENT’TE BULUNAN ANKARA ŞEHİR HASTANESİ’NE ULAŞIM KOLAYLIĞI SAĞLANMASI YÖNÜNDE VERDİĞİ SÖZÜNÜ YERİNE GETİRDİ

-BAŞKENTLİLERİN YOĞUN TALEBİ ÜZERİNE BAŞKAN YAVAŞ’IN TALİMATIYLA EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HAREKETE GEÇTİ

-“112 ULUS-ANKARA ŞEHİR HASTANESİ EKSPRES OTOBÜS HATTI”, 25 TEMMUZ PERŞEMBE GÜNÜNDEN İTİBAREN HİZMET VERMEYE BAŞLIYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi her gün binlerce hasta ve hasta yakınını ağırlayan Bilkent’te bulunan Ankara Şehir Hastanesi'ne kent merkezinden doğrudan ulaşım sağlanabilmesi için “112 Ulus-Ankara Şehir Hastanesi (Ekspres) Hattı”nı hizmete sokuyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın seçim döneminde sözünü verdiği şehir merkezinden hastaneye ulaşım kolaylığı sağlayacak hattın devreye sokulması için EGO Genel Müdürlüğü harekete geçti.

ŞEHİR MERKEZİNDEN HASTANEYE EKSPRES ULAŞIM

Birçok hastaneyi bünyesinde barındıran 3 bin 633 kapasiteli Şehir Hastanesi’ne doğrudan ulaşımı sağlamak amacıyla 25 Temmuz Perşembe gününden itibaren 112 Ulus-Ankara Şehir Hastanesi Ekspres Hattı seferlerine başlıyor.

Ulus ve Ankara Şehir Hastanesi arasındaki güzergahta her gün 06.15 - 21.15 saatleri arasında toplu taşıma hizmeti verecek olan EGO Otobüsleri, hem Başkentlilere hem de şehir dışından sağlık sorunları nedeniyle gelen vatandaşlara ulaşım kolaylığı sağlayacak.

Yayın Tarihi: 24.07.2019
Okunma Sayısı: 17440