EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET İÇİ EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR

EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET İÇİ EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR

EGO Genel Müdürlüğü tarafından kurum personellerine yönelik motivasyonunun artırılması, vatandaşlara daha kaliteli hizmet verilmesi ve personellerin yaptıkları iş çerçevesinde yetkinliklerinin artırılması amacıyla hizmet içi eğitimler devam ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa TUNA ve EGO Genel Müdürü Balamir GÜNDOĞDU tarafından desteklenen ve teşvik edilen kurumsal kapasite eğitimleri personelin daha hızlı, daha kaliteli ve daha verimli hizmet verebilmesine imkan sağlamaktadır.

Türkiye Belediyeler Birliği desteğiyle, “Belediye Akademisi” kapsamında, EGO hizmet alanında çalışan personellere yönelik Motivasyon ve Takım Çalışması, İş Sağlığı ve Güvenliği, Güvenli ve Sağlıklı Temizlik Uygulamaları konulu eğitimler verilmektedir. İki dönem olarak verilecek eğitimlerin 1. Dönemi 05-08 Kasım 2018, 2. Dönemi 12-15 Kasım tarihleri arasında Nevşehir’de gerçekleştirilecektir.

Eğitim kapsamında Prof. Dr. Ünsal SIĞRI tarafından yönetici-personel ilişkilerinin geliştirilmesi, İş sağlığı ve güvenliği kavramı, İş sağlığı ve güvenlik birimi denetim ve yükümlülükleri, iş yeri tertip ve düzeni, güvenli ve sağlıklı temizlik uygulamaları gibi konulara değinilecektir.

Yayın Tarihi: 06.11.2018
Okunma Sayısı: 3331