BAŞKAN TUNA'DAN ANKARALI’LARA ULAŞIM MÜJDESİ

BAŞKAN TUNA'DAN ANKARALI’LARA ULAŞIM MÜJDESİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA, 24 SAAT KESİNTİSİZ ULAŞIM MÜJDESİNİN ARDINDAN İKİNCİ ULAŞIM MÜJDESİ OLARAK DA TOPLU TAŞIM KARTLARI ARASINDA BAKİYE AKTARIM YAPILABİLECEĞİNİ AÇIKLADI…

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ GÜNDEMİNE DE ALINACAK YENİ KARARLA BİRLİKTE ANKARAKART SAHİPLERİ, AYLIK 90 BİNİŞ TUTARINI GEÇMEYECEK ŞEKİLDE BAŞKA KARTLARA BAKİYE AKTARIMI YAPABİLECEK…

BAŞKAN TUNA:

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS’İNDE DE ELE ALINACAK UYGULAMAYLA  ARTIK BAŞKENTLİLERİMİZ, ANKARAKARTLAR ARASINDA BAKİYE AKTARIMI YAPABİLECEK”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Başkent’lilerin talep ve isteklerini dikkate alarak yeni kararlara imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda, 24 saat kesintisiz ulaşım hizmetinin ardından ikinci müjde olarak da Ankarakart’ta bakiye aktarımı müjdesi geldi.

Başkan Tuna, Büyükşehir Belediye Meclisi’nde de görüşülecek olan yeni ulaşım müjdesine ilişkin olarak, “Artık Başkentlilerimiz, toplu taşım kartları Ankarakart’tan, başka bir Ankarakart’a bakiye aktarımı yapabilecekler” dedi.

Ankara halkına modern ve kaliteli hizmeti sunarak, verilen toplu taşıma hizmetinden duyulan memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmak için çalışmaları sürdüreceklerini kaydeden Başkan Tuna, vatandaşların çeşitli zaman ve vasıtalar aracılığıyla, Ankarakart’lar arasında karttan karta bakiye aktarımı yapılmasını talep ettiklerini söyledi.

İşimiz hizmet, gücümüz millet” sloganıyla vatandaşın isteklerinin yerine getirilmesi için çalışmalara devam ettiklerinin altını çizen Başkan Mustafa Tuna, “Meclis gündemimiz de görüşülmesinin ardından, üyelerimizin kabul etmesi halinde bundan böyle Ankarakart sahibi vatandaşlarımız aylık olarak en fazla üç (3) farklı karta ve 90 biniş tutarını geçmeyecek şekilde karttan karta bakiye aktarma hakkına kavuşacak” açıklamasını yaptı.

Aktarım yapmak isteyen vatandaşların Beşevler, Dikimevi, Akköprü ve Kızılay metro istasyonlarındaki “Kişiselleştirme Noktalarına” başvurarak, aktarım yapabileceklerini de anlatan Başkan Tuna, “Bu hizmetimiz tüm Ankara’lı vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” bilgisini verdi.

Yayın Tarihi: 18.12.2017
Okunma Sayısı: 9486