BAŞKAN TUNA’DAN EGO PERSONELİNE ZİYARET

BAŞKAN  TUNA’DAN EGO  PERSONELİNE  ZİYARET…

         Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Mustafa TUNA, EGO Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Genel Sekreter Asım BALCI  ve EGO Genel Müdürü Balamir GÜNDOĞDU  eşliğinde gerçekleştirilen ziyarette,  Başkan  Tuna samimi açıklamalarda bulundu.

“Kimseye Farklı Muamele Yok, Zulüm De Yok.”

         Başkan Tuna, “Kimseye farklı muamele yok, zulüm de yok. Herkesin torpili, yaptığı iştir.” sözleriyle tüm personeli eşit koşul ve haklarda yaptığı işe göre değerlendireceğinin sinyalini verdi.

“Birlikte Hizmet İçin Varız”

         23 katlı Büyükşehir Belediye Ana Binasında ve EGO Genel Müdürlüğünde bulunan personeli  ziyaret edip çalışanların kendisine sorularını da cevaplandıran Başkan Tuna, “Dürüst ve şeffaf yönetim çercevesinde hep birlikte hizmet için buradayız.” diye konuştu.

 “Farklı muameleye uğrayan herkes direkt bana ulaşsın ve şikayetini dile getirsin, kapım açık.” diyerek sözlerine devam etti.

EGO Personelinden Başkan Tuna’ ya Çiçekli Karşılama…

          EGO Personeli tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Tuna, “Dürüst, şeffaf ve adil yönetim anlayışıyla bize verilen göreve sahip çıkıyoruz” diyerek sözlerine ekledi.

          Personelden beklentisini de dile getiren Başkan Tuna, personelin özverili çalışmasını ve tüm çalışanların kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde yapmasını istedi.

Yayın Tarihi: 24.11.2017
Okunma Sayısı: 4687